Jaki biustonosz do obwisłego biustu?

Duży biust to marzenie niemalże każdej kobiety. Posiadaczki takich piersi wiedzą jednak, że mają one tyle samo zalet, co wad. Duże piersi szybko obwisają i ciężko znaleźć odpowiednio do nich dobrany biustonosz. Czym należy się kierować przy jego wyborze?

Wypełnienie? Zbędne!

Posiadaczki dużych piersi nie muszą inwestować w biustonosze z poduszkami optycznie powiększającymi biust. To bardzo dobra wiadomość, bowiem takie staniki są dużo droższe od standardowych i znacznie ciężej jest znaleźć wśród nich model właściwie dopasowany do indywidualnego kształtu piersi. Kobiety, których atutem jest duży biust, powinny kupować biustonosze pozbawione wypełnień.

Biustonosz z efektem push-up? Koniecznie!

Duże piersi z czasem tracą swój urok i obwisają. Aby prezentowały się pięknie, trzeba więc nosić je w stanikach typu push-up, utrzymujących biust na właściwej wysokości. Będą to głównie biustonosze z różnego rodzaju fiszbinami. Na rynku można też spotkać staniki typu push-up bez fiszbin, charakteryzujące się podwyższonym komfortem użytkowania.

Stanik na ramiączkach? Tak!

Posiadaczki dużych, obwisłych piersi powinny kupować biustonosze wyposażone w regulowane, mocne ramiączka – im szersze, tym lepiej. Nie dla nich wszelkie staniki “samonośne” czy modele z delikatnymi łańcuszkami zamiast ramiączek. To właśnie ramiączka odpowiadają bowiem za 30% efektu podniesienia biustu. Warto więc dopilnować tego, by były i to najlepiej jak najwyższej jakości.

Materiał? Bardzo ważny!

Każda kobieta, która jest posiadaczką dużego biustu, powinna wybierać staniki wykonane z lekkich, oddychających materiałów, redukujących potliwość piersi. To szczególnie ważne, gdy wybiera się odpowiednio dobrany biustonosz do obwisłych piersi na lato. W wysokich temperaturach dobrze sprawdzają się również staniki częściowo siateczkowe czy koronkowe, przepuszczające powietrze.

Jaki stanik do dużego, obwisłego biustu? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Na pewno jednak warto inwestować w biustonosze typu push-up, wyposażone w regulowane i szerokie ramiączka, wykonane z lekkich, naturalnych i oddychających materiałów. Tylko takie staniki efektywnie unoszą piersi i zapobiegają ich dalszemu obwisaniu.

Podobne wiadomości

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *