Dieta dla mam – 3 powody, dla których warto postawić na catering

Bycie mamą to najtrudniejsze zadanie, przed którym staje każda kobieta. Okres ciąży i częste zachcianki żywieniowe sprawiają, że często po porodzie pozostaje na ciele sporo zbędnych kilogramów. Przebywanie w domu i trudności związane z nowym członkiem rodziny dodatkowo wzmagają apetyt. Ponadto organizm często ciągnie do niezdrowych przekąsek, które bywały niedostępne w czasie ciąży. Dlatego z pomocą może przyjść dieta dla mam, w postaci cateringu pudełkowemu. Dlaczego warto po nią sięgnąć? Powodów jest wiele, a najważniejsze to:

  • zrzucenie kilogramów po ciąży, czyli fit mama
  • zbilansowana dieta dla mam karmiących
  • oszczędność czasu

Zrzucanie kilogramów po ciąży, czyli fit mama

Urodzenie dziecka wcale nie oznacza, że kobieta staje się już tylko matka i nie musi dbać już o swoją sylwetkę. Wręcz przeciwnie, ponieważ życie zgodnie z wartościami “fit mama” staje się coraz bardziej popularne i zalecane dla zdrowia. Bieganie z wózkami, czy intensywny spacer z niemowlakiem w chuście pozwolą na spalenie zbędnych kilogramów, nabytych podczas ciąży. Do tego powinna jeszcze dojść odpowiednia dieta dla mam, która dostarczy tylko najpotrzebniejsze składniki dla organizmu. Dzięki temu kobieta jeszcze szybciej wróci do doskonałej formy.

Najlepiej zbilansowana dieta dla mam karmiących

Każda kobieta w okresie karmienia piersią wraz z pokarmem dostarcza swojemu dziecku składników, niezbędnych do jego prawidłowego rozwoju. Dieta matki jest wówczas bardzo ważna, ponieważ brak substancji odżywczych w diecie może spowodować pobieranie ich z organizmu matki. Powoduje to jeszcze większe osłabienie młodej mamy i problemy z rozwojem dziecka. Tymczasem catering dietetyczny dla mam to wygodny sposób na uzupełnienie wszystkich składników, które następnie będą przekazywane małemu człowiekowi. Specjaliści od spraw dietetyki są w stanie przygotować dietę dla mam karmiących dzieci w różnym wieku. Dzięki temu młode mamy zadbają zarówno o swoje zdrowie, jak i swoich pociech.

Oszczędzamy czas na ważniejsze sprawy

Każda młoda mama jest zagoniona i poświęca się całkowicie nowemu członkowi rodziny. Przez to często nie ma czasu na przygotowanie sobie odpowiedniego posiłku. Z pomocą może przyjść dieta dla mam w postaci cateringu. Dostarczane pod same drzwi opakowania z posiłkami, pozwolą mamom przeznaczyć więcej czasu na odpoczynek, lub własne potrzeby. Gotowanie obiadów pozostaje po stronie dietetyków, przygotowujących zbilansowane posiłki. Catering najlepiej funkcjonuje w dużych miastach, jak Warszawa, czy Łódż, gdzie nie ma żadnego problemu z dostarczeniem opakowania o właściwej porze.

Podobne wiadomości

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *