Jak ukryć ramiączka od stanika?

Lato to pora, kiedy chętne zakładamy krótkie sukienki z dużymi dekoltami i odkrytymi plecami. Niestety przy ubieraniu się w ten sposób pojawia się zwykle pewien problem….widoczne ramiączka od stanika. Nie należy jednak rezygnować ze zwiewnych lekkich sukienek, skoro widoczne części bielizny łatwo da się ukryć.

Sposoby na ukrycie bielizny

Wydaje się, że najlepszym sposobem, aby ukryć widoczne ramiączka od stanika jest po prostu nabycie biustonosza o takiej konstrukcji, który takich ramiączek nie posiada. Stanik bez ramiączek to jednak nie zawsze odpowiednie rozwiązanie, przykładowo panie z większym biustem mogą czuć się w nim niekomfortowo. Warto wtedy przemyśleć zakup biustonosza wyposażonego w ramiączka przezroczyste, ewentualnie na tyle ozdobnego, iż z zamierzenia ma on być widoczną częścią garderoby. Oczywiście nie w każdych okolicznościach prezentowanie widocznych części garderoby zostanie odebrane jako ubranie się w dobrym guście. Wtedy warto przykładowo skorzystać z agrafek czy innych sposobów, aby lekko zmienić kształt bluzki czy sukienki, ukrywając tym samym widoczne części bielizny.

Czy zawsze stanik musi być niewidoczny

Obecnie w sklepach, również stacjonarnych, można kupić w zasadzie wszystko, w tym również takie staniki, które śmiało można nosić w taki sposób, że są one widoczne, Przykładowo są to staniki koronkowe, mające bardzo rozbudowaną i ozdobną część tylną. Takie staniki właściwie nawet powinny być eksponowane, na przykład kiedy nosimy bluzki bez pleców. Stanik bez ramiączek najlepiej sprawdzi się do sukienek czy bluzek, które również pozbawione są ramiączek czy rękawów. Jeżeli jednak mamy przykładowo sukienkę na cienkich ramiączkach, nie chcemy, aby były one w tym samym miejscu, co ramiączka od stanika, te drugie można zawsze wydłużyć i założyć na krzyż. Wtedy, szczególnie kiedy stanik jest w innym kolorze niż sukienka czy bluzka, będzie to ciekawy dodatek do garderoby. Oprócz powyższych sposobów kłopotliwe ramiączka można również doraźnie schować pod chustką czy apaszką.

Podobne wiadomości

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *