4 zalety kuchni na wymiar

Jeśli chcesz zaprojektować elegancką, funkcjonalną kuchnię, zwróć uwagę na meble na wymiar. Sprawdzą się również doskonale, gdy masz niestandardowe wnętrze. Zobacz, dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie.

Funkcjonalność

Kuchnia na wymiar pozwala maksymalnie zagospodarować przestrzeń. Pasuje wyśmienicie do wnętrz z dużą liczbą zakamarków i wnęk. Nie musisz już się zastanawiać, jak ukryć nieestetyczne szpary. Na pewno Ci się spodoba, jeśli lubisz  porządek. Warto przypomnieć, że meble kuchenne na wymiar dostępne są w różnych kolorach, wzorach i fakturach. Dają więc ogromne pole manewru. Podkreślą też wyjątkowy charakter wnętrza. Możesz spokojnie zadecydować, ile wysuwanych wieszaków, półek, czy koszyków jest rzeczywiście potrzebnych. Dopasujesz je perfekcyjnie do swoich potrzeb. Decydując się na gotowe meble, musisz często iść na kompromisy. Natomiast kuchnia na wymiar daje nieograniczone możliwości aranżacyjne. Warto również podkreślić, że są solidniej wykonane niż gotowe zestawy. Możesz więc z nich korzystać przez wiele lat.

Wysoka jakość

Meble na zamówienie wyróżniają się doskonałą jakością. Niejednokrotnie wyglądają jak małe dzieła sztuki. Jeśli lubisz oryginalne, nieszablonowe rozwiązania, na pewno przypadną Ci do gustu. Stolarze używają solidnych elementów do szafek, łącząc je za pomocą wpustów na jaskółczy ogon, czy wytrzymałych kołków. 

Swoboda aranżacji

W przypadku mebli na wymiar styl, opcje wykończenia, drzwiczki są zasadniczo nieograniczone. Dzięki temu staną się centralnym punktem aranżacji. Dodatkowo możesz mieszać i dopasowywać różne elementy, w tym listwy, panele, profile/szyny i krawędzie. 

Jeśli kładziesz duży nacisk na szczegóły i precyzję, kuchnia na wymiar na pewno przypadnie Ci do gustu. Możesz swobodnie zmieniać wysokość i szerokość mebli tak, by znalazły się w jednej linii. 

kuchnia projektowania na wymiar

Oryginalna kuchnia na wymiar

Kuchnia na zamówienie doskonale łączy walory estetyczne i praktyczne. Można je przygotować w oparciu o indywidualny projekt. Dzięki temu dostosujesz je do indywidualnych preferencji i możliwości fizycznych wszystkich domowników. Co ważne, możesz dopasować nie tylko szafki, szuflady, czy półki, ale również odpowiednie oświetlenie. Pomyśl o tym już na etapie projektowania. Zastanów się, gdzie chcesz umieścić światło punktowe, lampy i inne źródła światła. Eleganckie oświetlenie nie tylko ułatwi przygotowywanie posiłków, ale też wprowadzi wyjątkową atmosferę i podkreśli charakter wnętrza. Jeśli spędzasz dużo czasu w kuchni, warto pomyśleć o meblach na zamówienie. Dopasujesz je idealnie do swoich potrzeb i oczekiwań. 

Zamawiając kuchnię na wymiar, spokojnie dobierzesz ergonomiczne, eleganckie wyposażenie dodatkowe. Możesz osobiście zadbać o każdy, nawet najmniejszy szczegół. 

Jeśli nie potrafisz lub nie chcesz zaprojektować kuchni, skorzystaj z pomocy profesjonalistów. Zaproponują Ci rozwiązanie dopasowane do Twojego stylu życia, preferencji i budżetu. Zaprojektują nowoczesne, wygodne i funkcjonalne kuchnie na zamówienie z IZIkuchnie Gdańsk.

Podobne wiadomości

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *