O serwisie

4woman to portal dla kobiet jak i mężczyzn. Ma on ułatwić znalezienie usługi BEAUTY, w  twoim mieście, dzielnicy a nawet, na twojej ulicy.

Dzięki geolokalizacji,  wyszukiwarka znajduje dostępną usługę, którą potrzebujesz najbliżej ciebie. 4woman wie, gdzie się znajdujesz i szybko pomoże ci znaleźć miejsce,  którego poszukujesz.

Jest to idealny portal dla osób, które świadczą usługi w salonach, albo prywatnie w swoich domach, bądź z dojazdem do klientów.  Kosmetyka, fryzjerstwo, masaż, wizaż oraz stylizacja, to działy, w których możesz reklamować swoje usługi. Jeżeli świadczysz kilka usług, możesz z jednego konta zaznaczyć działy, w których się specjalizujesz.

Portal ma ułatwić wam bezpośredni kontakt z klientkami, dzięki grafikowi online , który przez internet sam/a prowadzisz. Każdy, kto świadczy usługi, prowadzi na 4women swój grafik dostępności, wraz z określeniem czasu trwania zabiegu i ceną. 4woman będzie smsa klientkom, by przypomnieć o planowanej wizycie, przed jej rozpoczęciem.  

Każdy, kto korzysta z usług naszych kosmetyczek, fryzjerów, masażystów, wizażystów czy stylistów, może wystawić opinię i ocenić pracę salonu i freelancerów.

4woman to również blog, który chcemy wspólnie z naszymi użytkownikami prowadzić. Będziemy publikowali prace naszych użytkowników, oraz wspólnie śledzili trendy i testowali kosmetyki. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i sugestiami.  Jesteśmy do twojej dyspozycji, prowadzimy czat  internetowy, zatem czekamy na twoje wiadomości.